SIS: Science in Sport - це елітне спортивне харчування для циклічних дисциплін та ігрових видів спорту.

Біг, плавання, велоспорт, тріатлон, бокс, тенніс, футбол, волейбол, хокей - і це далеко не повний список.

34 медалі на Олімпіаді в Ріо у 2016 та 24 призові місця на Олімпіаді в Лондоні у 2012 - це результат атлетів та команд з підтримкою SiS.

Компанія SiS була заснована на кафедрі спортивного харчування Ліверпульского університету (Великобританія) у 1992 році і з того часу є провідним іноваційним виробником спортивного харчування для професійного та аматорського спорту.

Наша філософія
1
Наукова обгрунтованість
Кожна наша іновація базується на передових наукових досягненнях, досвіді кращих атлетів і спрямована на покращення ваших спортивних результатів. Саме так ми створили перший у світі ізотонічний енергетичний гель SiS GO, який не треба запивати водою.
2
Елітна якість
Виробництво у Великобританії допомагає нам підтримувати високі стандарти провідного інноваційного бренду. Унікальний підхід до тестування кожного інгридієнту допомагає нам досягати максимальних результатів.
3
Підтримка чемпіонів
Нам довіряють свої результати провідні атлети та спортивні колективи - футбольний клуб Manchester Unitedс велокоманда Ineos Team, збірні команди з велоспорту Великобританії, США та Австралії та USA Triathlon.
4
Результат без допінгу
Співпраця з елітними спортсменами зобов'язує нас постійного тестувати продукти за передовими стандартами World Anti-Doping Association - WADA 2017.
Ми пишаємося високими чистими результатами наших атлетів.

SiS - харчова підтримка ваших тренувань та гонок за стандартами елітного спорту Ми працюємо над зростанням результатів разом з вами!