енергія
SiS PRE-90
316 ккал
75г вуглеводів
5,8г цукру
2,4г протеїну
0,78г солі
500г нітрати
1,6г бета-аланін
450г концентрату вишневого соку
Вдосконалене вуглеводне завантаження в процесі підготовки до змагань.
Представникам ігрових видів спорту та атлетам на витривалість радять приймаьт приблизно 8-10г вуглеводів на кг маси тіла за день до початку змагань, щоб поповнити запаси глікогену в організмі.
Дослідження довели, що нітрати можуть посилювати кровоток, завдяки чому м'язи можуть працювати довше. PRE-90 містить 500 мг нітратів на порцию.

Дві порції PRE-90 за день до змагань і одна під час сніданку перед стартом забезпечать завантаження 225г вуглеводів + 500мг нітратів на кожну порцію підвищують ефективність повторних спринтів.

Особливості:
  • 75г вуглеводів
  • 500мг нітратів
  • 450мг концентрованого соку вишні
  • 1,6г бета-аланіну
Вуглеводне завантаження - це процес накопичення глікогену (енергії) в м'язах та печінці для використання в день змагань. Зазвичай це робиться не менш ніж за 48 годин і включає вживання вуглеводів під час прийому їжі та між прийомами протягом дня.

Нітрати потрапляють в організм і перетворюються в оксид азоту. Оксид азоту є молекулою, яка одночасно регулює декілька фізіологічних процесів, які важливі для виконання вправ протягом довгого часу, включаючи розширення судин, мітохондріальне дихання і скорочення м'язової маси.

Бета-аланін є природньою бета-амінокислотою. Бета-аланін допомагає збільшувати запаси корнозина в м'яза. Дана добавка часто використовується в тих видах спорту, які вимагають високої інтенсивності, сили та потужності. Побічним ефектом бета-аланіну є парестезія (легке поколювання в руках).

Концентрований вишневий сік отримується з 100% вишні, яка багата антоцианінами та мелатоніном. Флавоноїди – це рослинні сполуки, які мають антиоксидантну та протизапальну дію. Антоцианіни – це особливий клас флавоноїдів, який знижує процес окислення. Мелатонін - це гормон, який регулює сон.

Як вживати:
вживати два пакетика на добу задень до змагань, накраще мід прийомами їжі зранку та ввечері. Додаткову порцію PRE-90 необхідно вжити за годину до старту.
1 порція PRE-90 на 500мл води, добре перемішати.
Не білбше 2 порцій на добу.

Склад:
Мальтодекстрин (кукурудзяний), екстракт листя амаранта (Amaranthus hypochondriacus), бета-аланін, натуральний ароматизатор, емульгатор (соєвий лецитин), концентрований вишневий сік, кислота (лимонна кислота), підсолоджувач (сукралоза). Виготовлено в Великобританії.

Смаки:
  • Чері-кола
  • Лайм-кола
Варіанти упаковки:
  • 85 мг