відновлення
SiS BCAA Perform Powder
416 ккал
0,8 г жирів
1,0 г вуглеводів
12 г протеїну
0,5 мкг В6 
50 мкг В9
0,25 мкг В12
L-лейцин - 3,0 г 
L-ізолейцин - 1,5 г
L-валін - 1,5 г 
L-глютамін - 5 г 
L-аргінін - 1,5 г
SiS BCAA Perform Powder допоможе зберегти та наростити м'язову масу, а завдяки вітамінам групи В зменшити втому після тривалого фізичного навантаження. BCAA рекомендується пити до, під час та після тренування, щоб збільшити кількість споживаних білків і необхідних амінокислот. 

Особливості 
BCAA Perform Powder розроблений на основі 3-х незамінних амінокислот (містить 6 г BCAA: 3 г лейцину, 1,5 г ізолейцину і 1,5 г валіну, у співвідношенні 2:1:1, додатково 5 г L-глютаміну і 1,5 г L-аргініну), які активізують процес синтезу білків та будують нові м'язові волокна в період відновлення після фізичних вправ.Також застосовується, як джерело енергії під час високоінтенсивних занять на витривалість. Цей продукт від SiS має ще кілька переваг. 

  1. Покращує роботу мязів, кишківника та імунітет, завдяки L-глютаміну. 
  2. Допомагає швидше адаптуватися до важких тренувань. 
  3. L-аргінін збільшує м'язовий кровоток та забезпечує швидку доставку поживних речовин до працюючих м'язів.  
Про побічні ефекти від прийому добавки не повідомляється, але ми рекомендуємо не перевищувати дозування та частоту використання. 

Як вживати 
SiS BCAA підходить для вегетаріанців, оскільки не містить продуктів тваринного походження. Його необхідно споживати спортсменам, котрі хочуть підтримати свої м'язи та якісно відновлювати їх. Використовуйте правильно:

  • пити до, під час, після тренувань чи між основним раціоном харчування;
  • можна приймати у день відпочинку;
  • змішайте 3 ложки (15 г) з 500 мл води.
Ця спортивна добавка перевіряється в рамках антидопінгового контролю Informed Sport.

Склад 
Амінокислоти з розгалуженою ланцюгом ВСАА 40% (лейцин, ізолейцин, валін), L-глютамін (33%), L аргінін HCl (10%), натуральні ароматизатори, лимонна кислота, емульгатори (соєвий лецитин, лецитин соняшнику ), підсолоджувач (сукралоза), природний барвник (бета-каротин), суміш вітаміну В (піридоксин HCl, фолієва кислота, ціанокобаламін).

Смаки
  • Ананас
  • Тропічні фрукти

Варіанти упаковки 
  • 255 г