харчові добавки
SiS Beta Alanine
1 порція (2 таблетки) = 1,6 г бета-аланіну
Бета-аланін — незамінна амінокислота, яка допомагає м'язам ефективно працювати під час високоінтенсивних навантажень та вибухових вправ. Природний компонент поєднується з L-гістидином і сприяє збільшенню запасів карнозину в м'язових волокнах, що допомагає організму справлятися зі швидкісними та силовими вправами, які тривають протягом 1-4 хвилин. 

Особливості 
Приймаючи SiS Beta Alanine, ви зможете відсторонити прихід втоми та покращити фізичну працездатність. Поліпшення продуктивності роботи скелетних м'язів при багаторазових повторах вправ сприятиме поліпшенню результатів та деяких спортивних якостей. При цьому отримати користь від добавки можуть не тільки атлети, які займаються силовими та швидкісними видами спорту, але й спортсмени циклічних дисциплін.

Як вживати 
Зверніть увагу, що легке поколювання шкіри після прийому бета-аланіну - природній ефект, який минеться протягом декількох хвилин. Все ж, дотримуйтесь рекомендіцій щодо його вживання. 

  1. Вживати 2 рази на день по 2 таблетки (всього - 4 за добу).
  2. Краще використовувати за 30 хв до тренування.
  3. Запивати 200 мл чистої води.

Спортивна добавка тестується у рамках антидопінгової програми Informed Sport і не є забороненим препаратом.

Склад
Бета-аланін, наповнювачі (фосфат дикальцію, мікрокристалічна целюлоза), Mantrocel K4M, гідроксипропілметилцелюлоза, гліцерин, віск карнаубу, стеаринова кислота, діоксид магнію. 

Варіанти упаковки 
  • 90 таблеток