реабілітація
SiS Performance Collagen Shot
81 ккал
20 г білку 
20 г колагену
80 мг вітаміну С
0,31 г натрію
SiS Performance Collagen Shot — гідролізат колагену та вітаміну С, який допомагає швидше відновитися при пошкодженні кісток та суглобів. Його рекомендовано вживати в реабілітаційний період та при інтенсивних навантаженнях на кістково-м'язову систему. 

Особливості   
Добавка складається з бичачого білку, який має багато амінокислот. Вони в поєднанні з вітаміном С, утворюють нові м'язові тканини. А також сприяє: 

  • підвищенню здатності людини витримувати фізичні навантаження;
  • прискорює відновлення пошкоджених м'язів;
  • зменшує біль після тренувань.

Завдяки спортивній добавці вам вдасться укріпити кістки і весь опорно-руховий апарат та запобігти ризику отримати травму. 

Як вживати  
Для того, щоб Collagen Shot допомагав відновитися чи підтримувати здоров'я опорно-рухового апарату, необхідно вживати колаген правильно. 

  1. Під час травми суглобів або кісток, чи на етапі реабілітації приймати 1-2 порції.
  2. Використовувати добавку за годину до механічного навантаження, вправ з вагою чи на силу. 

До механічних занять можна віднести стрибкові, бігові та силові тренування з високою інтенсивністю. Колагеновий шот тестується в рамках програми Informed Sport і не є допінгом. Продукт не підходить для веганів та вегетаріанців.

Склад 
Вода, гідролізат колагену, регулятор кислотності (яблучна, лимонна, фосфорна кислота), натуральний ароматизатор, вітамін С, консервант (сорбат калію), підсолоджувачі (сукралоза, глікозиди стевіолу). 

Смаки 
  • Яблуко 

Варіанти упаковки 
  • 60 мл шот