SiS для футболу
та ігрових видів спорту
Футбольний клуб Manchester United («Манчестер Юнайтед») використовує Продукцію Science in Sport з 2008 року. SiS став офіційним партнером клубу з харчування в 2018 році.

З 2008 року наші продукти світового класу допомогли клубу виграти Лігу чемпіонів, три титули Прем'єр-ліги і Кубок Англії, а також стали причиною незліченної кількості забитих голів.

Двадцять два відсотки голів забито за останні 15 хвилин ігор. Енергетичні гелі SiS GO Isotonic використовуються Manchester United в перерві між таймами і з 2008 року були основою для знаменитих ударів.

Понад 85 світових професійних клубів
обирають саме SiS

На відміну від циклічних, ігрові види спорту складаються з багатьох періодів активності високої інтенсивності, при яких гравці чергують стояння, ходьбу, повільний та швидкий біг і спринти. Стратегія харчування для футболу та ігрових видів спорту повинна включати отримання енергії до та під час гри чи тренування, ефективне відновлення, а також підживлення для швидкісно-силових активностей.

Функції продуктів SiS для футболу

Енергія
Цю функцію виконують енергетичні гелі, батончики та порошки, які розроблені, щоб допомогти вам отримати енергетичну підтримку протягом всієї гри.
Гідратація
Лише однієї води недостатньо для підтримки рівня гідратації. Пийте рідину належним чином і отримуйте електроліти, які ваше тіло втрачає через піт.
Відновлення
Відновлення починається, як тільки ви фінішуєте. Цей період відомий як "вуглеводне вікно", яке триває до 30 хвилин після навантаження.
Адаптація
День матчу приходить швидко, і вам потрібно переконатися, що ви повністю відновились, щоб найкраще допомогти своїй команді щойно ви перетинаєте білу лінію.

Енергія від першої до останньої хвилини матчу

Більшість гравців починає ігровий день з недостатнім запасом вуглеводів, а це означає, що у вирішальні моменти матчу у їхніх м'язах може бути недостатньо енергії. Наш асортимент спортивного харчування гарантує підтримку енергії протягом повних 90 хвилин.