відновлення
SiS Advanced Isolate +
31 г білку
1,7 г вуглеводів
0,6 г цукру
1 г жирів
1,7 г клітковини
0,2 солі
100% ізолят сироваткового білку з додаванням лейцину, призначений для використання між прийомами їжі, або одразу після фізичних навантажень для підтримки м'язової маси та покращення результатів на тренуванні.

Особливості
SiS Advanced Isolate + розроблено на основі чистого ізоляту сироваткового протеїну, який має найвищу швидкість засвоєння та містить BCAA. Це спортивне харчування допоможе вам:

  • споживати менше вуглеводів, цукру та жирів при нарощуванні м'язів;
  • доповнити свій раціон додатковими білками.
Ми рекомендуємо використовувати ізолят спортсменам, які не мають можливості дати організму необхідну кількість поживних речовин одразу після силових занять.

Як вживати
Амінокислоти — це будівельний матеріал для м'язів, а формула 100% чистого ізоляту з додаванням лейцину прискорює цей процес і швидше синтезує білок. Але для кращого результату необхідно пити SiS Advanced Isolate правильно.

  1. Вживати відразу після закінчення силових вправ.
  2. Притримуватися чітких пропорцій: 4 мірні ложки на 250 мл води.
  3. Якісно перемішувати в шейкері, щоб всі компоненти розчинилися.
Ви можете додавати це спортивне харчування до основних прийомів їжі або приймати Advanced Isolate + між ними, щоб досягти рекомендованого споживання протеїну, а саме 20-15 г/кг маси тіла кожні 3-4 години.

Склад
Ізолят сироваткового білку (молоко), какао-порошок зі зниженим вмістом жиру, L-лейцин, загусник (ксантанова камедь), натуральні ароматизатори, емульгатор (соєвий лецитин), підсолоджувач (сукралоза).

Смаки
  • Шоколад з м'ятою
  • Полуниця
  • Печиво з вершками

Варіанти упаковки
  • 1 кг