SiS для плавання

Перш ніж почати тренуватися, необхідно розібратися з харчуванням, адже збалансована їжа та використання спортивних добавок - це головний енергетичний ресурс спортсмена. Тому ми підготували матеріал, який допоможе розробити правильний план та стратегію спортивного харчування у підготовці до запливу.
Навіщо потрібне додаткове харчування для плавання?
Окрім трьох повноцінних прийомів їжі, люди, які мають великі фізичні навантаження, повинні підживлювати себе їстівною енергією до, під час та після тренування. А все для того, щоб не дати організму втомитися раніше потрібного та не здати позиції до фінішу.
Але важливо зосередитися на комплексному підході, а не обирати між спортивним харчуванням та натуральними стравами. Ми рекомендуємо дотримуватися порад по прийому їжі та спортивним добавкам, щоб досягти гарних результатів у плаванні.

Глікоген — це основне паливо для організму, тому потрібно підтримувати його за рахунок споживання вуглеводів. М'язи можуть зберігати до 400-500 г чи біля 2000 ккал глікогену для використання його в якості енергії. Ви можете збільшити кількість вуглеводів у своєму раціоні за 48 годин до старту, щоб мати енергію у день змагань. Споживайте макарони, хліб, крупи, фрукти, вуглеводні напої GO Electrolyte, батончики та гелі.
Намагайтеся отримувати 8-10 г вуглеводів на кг маси тіла кожну добу.
1
Сніданок
 • працює на вас під час запливу;
 • має велику кількість вуглеводів;
 • не перевантажує шлунок та не викликає розладів.
2
Перекус на тренуванні
 • використовується на довгих запливах для покращення працездатності;
 • має бути ізотонічно-енергетичним для зручного споживання, наприклад, гель GO Isotonic чи напій Beta Fuel;
 • 60-90 г вуглеводів кожну годину;
 • батончики та печево можна вживати до тренування.
3
Напої
 • випийте мінімум 500 мл рідини за 4 години до початку навантаження;
 • використовуйте Electrolyte GO чи Hydro, щоб утримувати воду завдяки електролітам;
 • намагайтеся не втрачати понад 2-3% маси тіла через піт.

Чим Science in Sport допоможе плавцям?

Вся продуктова лінійка SiS розроблена з ціллю допомогти спортсмену легше переносити навантаження, адаптуватися до різних умов та отримувати достатньо енергії для покращення особистих рекордів, а також:
Бути витривалими
Та активно тренуватися понад 1 години
Покращити функціональність
Та роботу м'язів
Швидше відновлюватися
Та запобігти травмам

Основні принципи харчування в плаванні

Енергія
Щоб легко переносити фізичні навантаження, беріть енергетичні батончики, гелі та напої. Завдяки швидким вуглеводам, кофеїну та іншим компонентам, вони наповнять вас енергією.
Гідратація
Необхідно достатньо пити та підтримувати водно-сольовий баланс в організмі. Для цього можна скористатися гелями з електролітами, ізотоніком та розчиними шипучками.
Відновлення
Після подолання фінішу, треба відновитися протягом 30 хвилин за допомогою відновлювальних напоїв, або поживних батончиків з протеїном.
Адаптація
При активних тренуваннях треба ввести в раціон якомога більше білка, щоб м'язи активно відновлювались за допомогою протеїну і звикали до навантаження.

Використання SiS на різних дистанціях

Короткі дистанції (до 90 хвилин)
 • Важливо підтримувати рівень рідини в організмі та пити не менше ніж 500 мл на годину, в залежності від потовиділення.
 • SiS GO Hydro забезпечить вас корисними мікроелементами та важливим натрієм.
 • Щоб додатково підбадьоритися, використовуйте до запливу SiS GO Caffeine Shot, який підвищить витривалість.
 • SiS GO Electrolyte потрібен для постійного підживлення швидкими вуглеводами. Поставте його на бортик басейну та пийте протягом тренування.
Довгі дистанції (90 хв і більше)
 • Тут ситуація відрізняється, оскільки організм витрачає більше сил та енергії на м'язову, функціональну роботу. Тому зосередьтеся на енергетичних добавках.
 • Пийте вуглеводно-ізотонічні напої SiS, 500 мл на годину.
 • Вживайте 60-90 г вуглеводів кожні 60 хвилин. Цього можна досягти завдяки вуглеводним гелям та вуглеводно-електролітним напоям. Наприклад: 1 гель SiS GO Isotonic Energy gel та 500 мл SiS GO Electrolyte або Beta Fuel.
 • В останню годину з'їжте гель GO Energy + Caffeine, щоб покращити концентрацію та витривалість.

Білок перед сном

Один з найважливіших аспектів відновлення — це білок та міцний сон. Щоб результативно поєднати ці два фактори, використовуйте SiS Overnight Protein та допомагайте м'язам відновитися.
Олімпійські чемпіони обирають SiS
Адам Піті — багаторазовий олімпійський чемпіон, чемпіон Європи та Світу, власник 11 рекордів та амбасадор SiS. Каже про використання нашого спортивного харчування у спортивній підготовці.
Адам Піті
Зі спортивних добавок постійно використовую SiS Hydro для поповнення електролітів, щоб не було зневоднення. Також беру з собою дві порції SiS BCAA Perform, щоб підтримувати м'язову масу. Між тренування зїдаю SiS Whey20, а також п’ю SiS Overnight Protein чи SiS Advanced Isolate. Їм багато курки та риби. А на кінець дня замість солодкого насолоджуюсь батончиком SiS Protein20.

Під час тренувань я зїдаю дуже багато калорій, але перед змаганнями зменшую кількість споживаних калорій вдвічі. У цей період потрібно дуже обережно притримуватися дієти, щоб не втрачати м'язову масу. З цим мені допомагають продукти SiS. Вони дають можливість використовувати амінокислоти та ВСAА, і на тренуваннях я почуваю себе ідеально.