енергія
SiS Turbo+ Powder
248 ккал
62 г вуглеводів
22 г цукрів (сукралоза)
0,57 г натрію

SiS Turbo+ Powder — напій, який підвищує продуктивність організму при фізичних навантаженнях в закритих приміщеннях або в спеку. Ізотонічно-вуглеводний енергетик містить 62 г вуглеводів в одній порції та екстракт ментолу. Саме ця унікальна суміш допоможе спортсмену комфортно тренуватися у приміщеннях та при спекотних погодних умовах, бо має охолоджуючий ефект.

Особливості 
Щоб отримати приємні відчуття від SiS Turbo+ Powder, його варто деякий час потримати в роті. Завдяки ньому можна відсторонити прихід втоми та усунути тепловий дискомфорт, оскільки спортивний напій містить ментол, який викликає освіжаючі відчуття у роті та полегшує дихання. Переваги використання:

  • вуглеводи стимулюють рецептори в роті і задіюють ЦНС, завдяки чому підвищується ефективність виконання вправ;
  • при прийомі зменшується фізіологічне навантаження на організм;
  • стає легше переносити температуру +25 і вище.

Як вживати   
Спека забирає більше енергії, тому необхідно підтримувати енергетичний запас і використовувати вуглеводні напої своєчасно.

  1. Додайте порцію порошку (65 г) SiS Turbo у 500 мл холодної води і добре збовтайте.
  2. Полощіть рот і пийте кожні 5-10 хвилин.
  3. Зберігайте у сухому та прохолодному місці.

Можна використовувати в будь-яких видах спорту, оскільки SiS Turbo+ Powder не є допінгом і тестується в рамках антидопінгової програми Informed Sport.

Склад 
Мальтодекстрин, декстроза, ароматизатор, цитрат магнію, хлорид натрію, лактат кальцію, натуральний ароматизатор ментолу (містить мінімум 20% ментолу), хлорид калію, підсолоджувач (сукралоза).

Смаки 
  • Blueberry Freeze (заморожена чорниця)
  • Cool Citrus (прохолодний цитрус)

Варіанти упаковки 
  • банка 455 г