енергія
SiS Turbo + Gel
89 ккал
22 г вуглеводів
150 мг кофеїну
1,5 г бета-аланіну
1,5 г л-карнітину
2,9 г цукру
0,5 мг вітаміну B6
0,25 мг вітаміну B12
0,02 г солі
5 мг фолієвої кислоти

Охолоджуючий вуглеводний енергетичний гель, який містить суміш кофеїну, бета-аланіну, L-карнітину, вуглеводів — набір компонентів, котрий допомагає покращити ефективність високоінтенсивних тренувань, забезпечуючи спортсмена додатковою енергією. Він надає охолоджуючий ефект всьому організму завдяки унікальному, освіжаючому екстракту ментолу, що дуже доречно у спеку чи на тренуваннях в приміщенні. Turbo + Gel зможе:

 • відсторонити прихід втоми;
 • поліпшити здатність переносити тепловий стрес;
 • полегшити дихання.

Особливості
Під час занять у спекотні дні людина виснажується набагато швидше. Основне фізіологічне навантаження припадає на кровоносну систему, тому з'являється тепловий дискомфорт: біль у скронях, запаморочення та зажатість м'язів. Це свідчить про те, що в організмі мало води, а запас енергії на нулі. Щоб не дійти до цього стану треба споживати рідину та швидкі вуглеводи. SiS Turbo + Gel зменшить внутрішні незручності та за допомогою активних компонентів:

 • підвищить ефективність вироблення енергії;
 • поліпшить буферизацію м'язів (зменшення рівня скупчення молочної кислоти);
 • надасть бадьорості та оновить сили.

Як вживати
Якщо ви часто тренуєтесь у спеку, або в задушливих приміщеннях, наприклад, на велостанку чи біговій доріжці, спробуйте гель турбо. Він знизить теплову напругу та надасть порцію додаткової енергії. Дихати стане легше, а інгредієнти гелю активують роботу нервової системи. Споживайте правильно!

 1. З'їжте за 30-60 хвилин до інтенсивного тренування.
 2. Можна запити звичайною водою або не запивати взагалі.
 3. Не використовувати більше 1 гелю в день.

Склад
Вода, мальтодекстрин (з кукурудзи), декстроза, бета-аланін, L-карнітин, натуральний ароматизатор, кофеїн, натуральний ментоловий ароматизатор (містить не менше 20% ментолу), регулятори кислотності (лимонна кислота, цитрат натрію), підсолоджувач (сукралоза), желюючі агенти (камедь геллану, камедь ксантану), консерванти (бензоат натрію, сорбат калію), піридоксин HCl, фолієва кислота, ціанокобаламін.

Смаки
 • SiS Turbo + Gel Blueberry Freeze (заморожена чорниця)
 • SiS Turbo + Gel Cool Citrus (холодний цитрус)

Варіанти упаковки
 • 60 мл