Наші амбасадори
Яна Поляк
тріатлет-любитель
Фінішер NYC Marathon, Ironman 140.6 та
7 кратний фінішер Ironman 70.3.
Ідейний двигун жіночого тріатлон-комьюніті TriQueens, учасник команди KIT Triathlon. Організатор івентів в компанії Polyak Events. Майстер спорту по вінішку і pro гедоніст на парусній яхті. Мама доньки Аліси.
Іван Іванов
провідний тріатлет національної збірної України
Як то кажуть: "Залізна людина", життєвий девіз якої: "Немає нічого нездоланного, важливе тільки бажання"!
Багаторазовий чемпіон та призер чемпіонатів України, Майстер Спорту України Міжнародного Класу, Чемпіон Світу з Акватлону серед молоді, Срібний призер чемпіонату Світу з Акватлон, бронзовий призер Кубку Світу
Мікаелян Руслан
велосипедист, блогер та відеограф
Він же SkinnySpinner.
Той самый велогон з камерою, який полюбляє знімати дупи товаришів, котрі страждають на українських та зарубіжних гонках.
Катає за Kyiv Cycling Team та Giant Ukraine
Бабарика Олександр
Майстер спорту України
Призер чемпіонату України з полумарафону 2016 рік - 2 місце. Учасник Чемпіонату Світу Пекін 2015 марафон. Переможець Wizz Air Kyiv City Marathon 2019.
Personal Best: марафон 2.14.38.
полумарафон 1.05.07.
Антон Блохін
Майстер спорту міжнародного класу з тріатлону
Призер гонок Ironman та Ironman 70.3. Призер Чемпіонату світу з тріатлону на довгій дистанції. Рекордсмен України та СНГ на дистанції Ironman 2015-2017рр. 8 годин 5 хвилин 51 секунда. Багаторазовий Чемпіон України з тріатлону. Засновник та головний тренер KIT Triathlon Team. Зробив 36 Ironman.
Ольга Ляхова
Майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики
Бігунка на середні дистації, учасниця Олімпійських ігор 2016 року. Переможниця та призерка багатьох світових стартів. У планах участь в Олімпіаді 2020 та перемога на чемпіонаті Європи.
Богдан Воєводін
медіа
Юрист, кандидат юридичних наук, доцент КНУ імені Тараса Шевченка. Власник велосипедного медіа-порталу Bike in City. Любить велосипед у будь-яких проявах (ну окей, шосе трошки більше), постійно у пошуці нових знань та готовий ділитись ними з усіма оточуючими (іноді навіть проти їхньої волі). Обожнює фотографувати красиві велосипеди та велоком'юніті. Трошки сноб і кавоман.
Ігор Крицак
марафонець, організаор спортивних і не тільки подій
Експерт з кольоровго настрою і яскравих емоцій. Організатор Франкіського Півмарафону - Frankivsk half marathon, Кольоровго пробігу - Color Run, Wings for life World Run та інших не менш кльових спортивних і не тільки подій. Марафонець, фінішер трьох їх серії major марафонів (Нью-Йорк, Чікаго, Берлін, наступний у квітні Лондон) Бренд амбасадор PUMA, GARMIN та BlackRoll. Його місія надихати людей до занять спортом і брати безпосередню участь у їх позитивній трансформації, робити сильнішими і красивішими, мотивувати рухатись вперед для досягнення поставлених цілей.
Надія Воронченко
Бігун-любитель, перша дівчина з України, яка виграла слот на Norseman
Бренд амбасадор Craft Sportswear, Pari Match. Переможниця благодійного забігу Wings For Life. Перша дівчина з України, яка прийняла участь у півмарафоні Baikal Ice Marathon 2019 і перемогла. Дворазова переможниця ліги Run Ukraine 2017, 2019 г. Багаторазовий призер та переможниця півмарафонів та марафонів у age group та абсолюті в Україні. Переможниця та призер серії перегонів з перешкодами Race Nation. Участниця першого чемпіонату Європи з OCR у Нідерландах.
Анна Абдулова
прфесійний тріатлет
Член національної збірної України з тріатлону, сертифікований тренер від міжнародного союзу тріатлону, призер етапів Кубку Європи та Азії, фінішер Нью-Йоркського марафону.
Єгор Мартиненко
професійний тріатлет
МСМК з тріатлону, бронзовий призер чемпіонату світу з акватлону, бронзовий призер етапу кубку світу з тріатлону, багаторазовий переможець та призер етапів кубку Європи та Азії.
Марі Карачина
Тренер з фітнесу та бігу (сертифікація Легкоатлетичної асоціації США USA Track&Field), автор книги "Never Stop", спікер
Друга дівчина в Україні, яка зробила всі 6 World Marathon Majors. Призер українських забігів, призер Wizz Air Kyiv City Marathon - 3 місце. Засновниця спортивного клубу "Skinny&Strong Club" та бігової команди Run21.
Чикарєв Антон
тріатлет-любитель
Призер міжнародних бігових стартів та змагань з тріатлону. Чемпіон Молдови у 2018 році. Активно сприяє розвитку аматорського спорту в Україні.